Sortibet Aviator

Sortibet Aviator oyunu sanal oyunlar arasında en fazla ilgi çeken oyunlardan biridir. Genel olarak çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu oyun bu sitede daha elverişli bir şekilde oynanmaktadır. Her zaman kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan bu site sanal spor oyunlarında da bunu size sağlamaktadır. Uçak oyunu olarak dünya genelinde nam yapmış olan bu oyunu tercih ettiğinizde kaliteli bir şekilde kazanma ihtimaliniz bulunmaktadır. Üstelik herhangi bir sorun yaşamadan elde ettiğiniz kazançları bu sitede hemen çekebilirsiniz. Birçok farklı ödeme yöntemine sahip olan bu sitede elde ettiğimiz kazançlar kısa süre içerisinde hesabınızı aktarılacaktır.

Sortibet Aviator oyunu sıfırdan başlayarak uçuşa geçen bir uçak ve bu uçağın düşüşe geçmesindeki süre içerisinde oyunun durdurulması ve kazanılması mantığıyla oynanmaktadır. Eğer bu uçağı düşüşe geçmeden önce durduramazsanız kaybetmiş olursunuz. Bu yüzden bu oyunu oynamak istediğinizde gerekli araştırmaları yapmanız gerekmektedir. Oyun başladıktan sonra düşüş anına kadar sürekli yükselen bir oran görülmektedir. Bu oran oyun içinde kazanacağınız tutarı belirlemektedir. Oyunu durdurduğunuz andan itibaren mevcut oran ve yatırdığınız miktar çarpılarak kazanç tutarını otomatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Ardından hemen bu site üzerinde yer alan hesap bakiyenize tutarınız hızlı bir şekilde aktarılmaktadır. Oyun içerisinde uçağın düşüş anının ne zaman gerçekleşeceği asla belli değildir ve her seferinde farklı bir alanda bu durum gerçekleşecektir. Bu yüzden kendinize özel bir oyun planlaması yaparak kazanmak için bu taktikleri uygulayabilirsiniz.

Sortibet Aviator Nasıl Bir Oyun

Sortibet Aviator nasıl bir oyun diye merak ederseniz bunun için öncelikli olarak oyuna ait videoları izlemeniz ve kuralları öğrenmeniz gerekmektedir. Zaten bu oyunun kuralları oldukça basit olduğu için kısa süre içerisinde herkes oyuna hakim olacak kadar bu kuralları öğrenmektedir. Daha sonrasında nasıl bir strateji ile bu oyunları oynayacağınızı belirlemeniz gerekir. Çünkü kazanç elde etmek için bunu mutlaka gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Zaten oyunda zamanla tecrübe kazandıkça neler yapmanız gerektiğine daha doğru bir şekilde karar vereceksiniz. Bu oyun aynı zamanda eğlenerek keyif almanıza da yol açmaktadır. Bu sayede kullanıcılar Sortibet Aviator oyunu ile hem eğlenip hem kazanmayı bir arada yaşamaktadır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir